555.00 PLN

Taniec Klasyczny

Balet - Pierwsze kroki

42
Kup teraz 555.00 PLN

Pierwszy w Polsce w formacie online, szczegółowy kurs wprowadzający do techniki tańca klasycznego, który porusza najważniejsze, fundamentalne i bazowe elementy tańca klasycznego, prowadząc każdego kursanta od zupełnego początku w bardzo konkretny i usystematyzowany sposób.

Dowiesz się, jak przygotować swoje ciało do rozpoczęcia nauki baletu i pracy na tzw. dehor. Poznasz tajniki wyciągniętej, baletowej sylwetki , podstawowe ćwiczenia przy drążku, m.in: demi plie, battement tendu, battement jete, rond de jambe par terre, battement fondus oraz battement frappe. 
Zostaniesz zaznajomiony również z nieco bardziej tanecznymi elementami, jak port de bras i duże pozy tańca klasycznego. Nauczysz się wykonywać podstawowe elementy w czystej formie, jak i również w prostych kombinacjach. Dodatkowo, do każdej lekcji dołączonyzostał oddzielny plik muzyczny,abyś mógł ćwiczyć sam w dowolnym miejscu i porze. 

Ilość materiału merytorycznego, jaka została zaprezentowana w kursie Ballet Intro, jest mniej więcej porównywalna z trzymiesięcznym kursem stacjonarnym, w którym zajęcia odbywałyby się ok. 2 lub 3 razy w tygodniu.  Twój dostęp do kursu jednak, będzie wynosił aż 365 dni.

Informacje w Kursie podzielone zostały na trzy moduły,a każdy z nich zawiera kilka bądź kilkanaście lekcji, trwających od 10 do 25 minut, tak by przyswajanie wiedzy było jeszcze bardziej efektywne. 

UWAGA!!

Jeśli potrzebujesz rozbić cenę kursu na opłaty ratalne, napisz na adres: taniec.project@gmail.com.

 

lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję