129.00 PLN

Video biblioteka

TANECZNA BIBLIOTEKA ART PROJECT DANCE EDUCATION

55
Subskrybuj 129.00 PLN
opłata pobierana co 30 dni

Pierwsza w polsce, platforma abonamentowa, będąca zbiorem treningów tanecznych, kompleksów ćwiczeń,  lekcji tańca klasycznego, a także tutoriali i filmów instruktażowych z dziedziny tańca klasycznego, jazzowego i technik uzupełniających.. To ogromna baza wiedzy praktycznej, którą wykorzystać możesz w każdym momencie 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. 

 

Zasady działania naszej biblioteki są niezwykle proste. Po przystąpieniu do platformy, otrzymujesz dostęp do biblioteki materiałów w ramach platformy VOD. Płatności pobierane są cyklicznie z Twojej karty płatniczej co 30 dni kalendarzowych. Jeśli w którymś momencie, zdecydujesz zawiesić korzystanie z platformy, możesz to zrobić w dowolnym czasie. W momencie rezygnacji z subskrypcji, tracisz dostęp do wszystkich materiałów. Oczywiście w każdym momencie możesz do nas powrócić. 


Tworząc “Taneczną Bibliotekę”, postawiliśmy na trzy rzeczy:

 

1. wsparcie w rozwoju, bez względu na sytuację w kraju, na świecie, Twoją lokalizację, Twój czas, a także poziom zaawansowania Twoich umiejetności;

2. zrozumienie potrzeb tancerzy, które są wszechstronne i niezwykle róznorodne

3. Ciągłość, bowiem:

 

Ciągłość daje poczucie stabilizacji.

Poczucie stabilizacji daje poczucie bezpieczeństwa.

Poczucie bezpieczeństwa przekłada się na większe rezultaty. 


 

Więc, jesli rozwijasz się w tańcu klasycznym, jazzowym lub innych technikach tanecznych, jeśli taniec staje się Twoja codziennością, potrzebujesz podpowiedzi, jak sie dalej kształtować i chcesz to robić przede wszystkim w zgodzie ze swoim rytmem dnia, Taneczna Biblioteka Art Project Dance Education, może Ci pomóc. 

 

Dzielę się w niej z Tobą ogromem swoich doświadczeń nie tylko w tańcu, ale także w nauczaniu. Tworzę dla Ciebie gotowe lekcje i kompleksy ćwiczeń, by były nie tylko efektywne, ale i bezpieczne. 

 

Dołącz do Tanecznej Biblioteki Art Project Dance Education i pozwól mi wspierać Cię zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować.

 

lista materiałów:

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję